5 راز جوانی جنیفر انیستون از زبان خودش

جنیفر انیستون ، بازیگر 51 ساله هالیوود جزو آن دسته از بازیگران هالیوودیست که تاکنون به معنای واقعی فرایند پیری را به تاخیر انداخته و از لحاظ استایل بسیار جوانتر به نظر میرسد .

جنیفر انیستون
راز جوانی جنیفر انیستون

حالا او در وبسایت آمریکایی ویل اند گود ، 5 راز مهم از علتهای جوان ماندنش را برای ما برملا میکند که در ادامه آنها را خواهیم دید .

۱.حفظ رطوبت پوست ضروری است
جنیفر آنیستون مدت زمان طولانی را در آفتاب می‌گذراند، اما او اهمیت محافظت از پوست خود را در برابر نور مضر خورشید آموخته است، بنابراین از یک مرطوب کننده و ضد آفتاب روزانه استفاده می‌کند و آنها را در کیف و ماشین خود، بلکه در آشپزخانه و حمام نگه می‌دارد. آنیستون به خانم‌ها توصیه می‌کند که مرطوب کننده پوست را در حمام نگه دارند تا بتوانند به محض خارج شدن از دوش از آن استفاده کنند و به نتایج بهتری برسند.

۲. حمام بخار و معجزات آن 

جنیفر گفته که همیشه بلافاصله پس از خروج از سالن بدنسازی دو بار حمام بخار می‌رود و اگرچه می‌داند این گزینه برای بسیاری از طرفدارانش در دسترس نیست اما تأثیر شگفت‌انگیز آن را در شفافیّت و طراوت پوستش مشاهده کرده است. آنیستون به طرفداران خود توصیه کرد علاوه بر حمام بخار، ماسک صورت را نیز انجام دهند تا در مدت زمان بسیار کمی بتوانند نتایج سریعی کسب‌کنند.

۳. سحرخیزی و مدیتیشن 
وی ساعت ۴:۳۰ صبح روزهای کاری خود از خواب بیدار می‌شود و ۱۰ تا ۲۰ دقیقه در مراقبه می گذراند و به دنبال آن صبحانه که معمولاً از پروتئین شامل یک تخم‌مرغ و تُست و چند تکه آواکادو تشکیل شده است می‌خورد و سپس کمی ورزش می کند.

۴. تمرینات ورزشی گوناگون
این بازیگر می‌گوید: آنیستون دوست دارد تمرینات‌ورزشی خود را با هم مخلوط و متنوع کند تا جذابیت‌شان را حفظ کنند. آنیستون اظهار داشت که دوست دارد بوکس بازی کند، روزانه ۴۰ دقیقه یوگا انجام می‌دهد تا تمرینات خود را متنوع نماید. او می‌گوید مانند سایر خانم‌ها گاهی احساس می‌کند که نمی‌خواهد هیچ تمرینی انجام دهد.

۵. یک روز تعطیل برای رسیدگی به خود
انیستون روزهای تعطیل یکشنبه را به خود اختصاص می‌دهد، او صبح خود را با پاکسازی پوست آغاز می‌کند، سپس از ماسک مرطوب‌کننده استفاده می‌کند. در نهایت هم دوستانش را به مهمانی در خانه‌اش دعوت و با غذاهای خانگی از آنها استقبال می‌کند.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید